•   Poniedziałek, 20 maja 2024
Platformy sklepowe

Profesjonalne oprogramowanie Shoper

Coraz to więcej przedsiębiorców decyduje się na otwarcie sklepu internetowego. Tego rodzaju inwestycja ma bardzo wiele zalet i jeśli zostanie dobrze zrealizowana, ma ogromne szanse na powodzenie, a tym samym spore zarobki. Wciąż są jednak i tacy, którzy boją się założyć e-sklep, gdyż uważają, że wiąże się to z ogromnymi kosztami i koniecznością posiadania fachowej wiedzy z tego zakresu. Jak się okazuje, wcale tak być nie musi. W prowadzeniu własnego biznesu internetowego może pomóc oprogramowanie Shoper.

Dlaczego warto prowadzić e-sklep?

Oczywistą kwestią jest to, że i tutaj trzeba będzie zainwestować pewne środki, jednak na pewno znacznie mniejsze niż w przypadku tradycyjnego sklepu. Sklep internetowy daje o wiele większe możliwości rozwoju i sprzedaży, bowiem oferta może dotrzeć dosłownie wszędzie i do każdego. Ze względu na brak konieczności wynajmowania powierzchni pod sklep, zatrudniania pracowników, którzy muszą codziennie stać za ladą i czynienia comiesięcznych opłat z tego tytułu, naprawdę można zminimalizować koszty.

Co oferuje Shoper?

Oprogramowanie Shoper jest profesjonalnym oprogramowaniem dla e-sklepów w pełnym znaczeniu tego słowa. Ogromnie ważne jest to, że oprogramowanie można dopasować do indywidualnych potrzeb właścicieli sklepów internetowych i posiada ono liczne bardzo praktyczne funkcje. Dzięki oprogramowaniu e-sklep może być zintegrowany z usługami logistycznymi oraz płatnościami elektronicznymi, można również przygotowywać aukcje na popularnym serwisie Allegro.

Ponadto dzięki oprogramowaniu Shoper właściciel sklepu może korzystać z praktycznych narzędzi analitycznych oraz z programu rabatowego. Kolejna interesująca opcja to integracja z portalem społecznościowym Facebook – można prowadzić sprzedaż i dodawać komentarze.

Płatności

Właściciel e-sklepu ma dużą dowolność, jeśli chodzi o kwestię płatności. I tak może wybrać opcję płacenia miesięcznego abonamentu bądź też wykupić jednorazowo licencję. Naturalnie druga opcja będzie wiązać się z większym jednorazowym wydatkiem, jednak później właściciel ma możliwość odsprzedania licencji poprzez umowę kupna-sprzedaży.

Oprogramowanie Shoper można przetestować za darmo przez okres dwóch tygodni. Warto pamiętać, iż w ramach abonamentu właściciele sklepu będą mieć zapewnione stałe wsparcie techniczne bez żadnych dodatkowych opłat. Z kolei przedsiębiorcy, którzy zdecydują się na wykupienie licencji, będą mieć zapewnione nieodpłatną pomoc techniczną przez rok. Jeśli po tym czasie nadal będą potrzebować pomocy, mają możliwość uzyskać ją za dodatkową opłatą.

 

Zobacz również