•   Poniedziałek, 15 lipca 2024
Platformy sklepowe

iStore - oprogramowanie zapewniające sukces

Jeśli chcemy stworzyć prężnie rozwijający się sklep internetowy, musimy pamiętać o tym aby przynosił on zyski. Te zaś są jedynie wtedy, gdy poprzez niego mamy dostęp do dużej liczby klientów.

Jeśli zdecydujesz się na oprogramowanie iStore, z pewnością będziesz miał dostęp do ogromnej liczby klientów. Dlaczego? Ponieważ iStore jest jedną z najstarszych platform służących zarządzaniu sklepami internetowymi, która jednocześnie jest częścią Allegro. Dzięki temu, masz dostęp do kilkunastu milionów użytkowników tego serwisu. Możesz wystawiać swoje produkty, które będą widoczne w serwisie.

Oprócz tego, iStore wspiera kupujących poprzez Program Ochrony Kupujących. Wyróżniając swój sklep tym standardem, możesz być pewien że liczba Twoich Klientów znacząco wzrośnie, a Ty staniesz się wiarygodny.

Ogromną zaletą jest też dostęp do Markado.istore.pl, czyli w wielkim skrócie pasażu handlowego, w którym możesz wystawić swoje produkty podczas gdy specjaliści z Allegro będą dbać o to, by mogły one jak najlepiej się sprzedawać.

Z pewnością docenisz też możliwość rejestracji swojej domeny zupełnie za darmo. Nie ponosisz za nią żadnych opłat przez rok od momentu rejestracji. Oprócz tego otrzymasz certyfikat SSL, sporą liczbę projektów graficznych, obsługę metody płatności PayU (również w wersji ratalnej), a także – na solidne wsparcie eksperckie.

Wadą tego silnika jest spora prowizja, jakie Allegro pobiera od użytkowników. Niestety, jest to problem który zniechęca wiele osób poszukujących odpowiedniego oprogramowania do sklepów internetowych.

Podsumowując, iStore to oprogramowanie, które posiada bardzo szerokie możliwości. Warto tu wyróżnić wsparcie eksperckie w postaci wspomnianego Markado.istore.pl. Jak łatwo się jednak domyślić, nie jest to rozwiązanie tanie, gdyż właściciel swoją prowizję musi pobrać, szczególnie jeśli własnoręcznie dba o zainteresowanie klientów czyimś towarem.

Zobacz również