•   Niedziela, 23 czerwca 2024
Platformy sklepowe

Oprogramowanie sklepu - MaxShop

Każdy, kto ma pomysł na własny e-sklep, może go bez większego trudu założyć, bowiem teraz nie potrzeba do tego typu przedsięwzięcia ogromnej wiedzy informatycznej. Nie trzeba też obawiać się o skomplikowane formalności – wystarczy postawić na dobre oprogramowanie!

MaxShop – liczą się jakość i klient!

MaxShop jest oprogramowaniem wyjątkowo atrakcyjnym, które jest w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Opłata za podstawowe oprogramowanie MaxShop jest jednorazowa i wynosi 997 zł netto. W tej cenie mieści się bardzo atrakcyjny pakiet. I tak zawiera on licencję na korzystanie z produktu, instalację, integracje z płatnościami online, serwisami takimi jak eBay oraz Allegro, porównywarkami cen. Oprogramowanie daje możliwość oferowania przez sklep płatności w systemie ratalnym. Limit wynosi 20 GB (transfer danych w miesiącu także do 20 GB). Jeżeli chodzi o liczbę produktów wprowadzanych do sklepu, w MaxShop nie ma limitu.

Łatwa obsługa to podstawa

Administracja oprogramowaniem jest prosta i wygodna. Sprzedaż można prowadzić także telefonicznie. Klienci sklepu będą zaś otrzymywać wiadomości SMS lub maile o ich zamówieniach.

MaxShop daje możliwości rozwoju

Większość małych przedsiębiorców nie chce i nie jest w stanie początkowo inwestować dużych pieniędzy w oprogramowanie. Dlatego też mogą oni skorzystać ze wspomnianej już podstawowej wersji MaxShop. Niemniej, z czasem oprogramowanie można rozbudować w bardzo przystępnej cenie i dzięki temu uatrakcyjnić sklep. Można dla przykładu zlecić stworzenie dodatkowych elementów graficznych czy logo. W oprogramowaniu tym nie ma limitu wersji językowych, dlatego też sklep będzie mógł w przyszłości rozwijać się również na rynkach zagranicznych.

Dlaczego warto wybrać MaxShop?

Jedną z ważniejszych zalet oprogramowania jest to, że opłata za oprogramowanie jest jednorazowa, nie ma żadnych ukrytych kosztów i późniejszych prowizji. Dodatkowo można liczyć na darmową pomoc techniczną. Oprogramowanie zintegrowane jest z płatnościami elektronicznymi, dzięki niemu klienci będą mogli dokonywać zakupów w systemie ratalnym.

Produkty można prezentować w atrakcyjny sposób, jak przykładowo moduł 360 stopni czy zoom, nie ma limitu liczby produktów. Ogromną zaletą jest też to, że oprogramowanie oferuje nieograniczone możliwości projektowania granicznego. MaxShop jest oprogramowaniem z całą pewnością wartym uwagi. Jego cena na tle konkurencji jest bardzo atrakcyjna, dlatego też warto rozważyć taką inwestycję, jeśli oprogramowanie to odpowiada pod względem technicznym.

Zobacz również