•   Wtorek, 21 maja 2024
Platformy sklepowe

CStore - oprogramowanie dla twojego sklepu

Do prawidłowego działania sklepu internetowego, potrzebna jest nie tylko ładna grafika czy przejrzysty interfejs. Ogromną rolę gra tu też silnik, za pomocą którego możemy obsługiwać wspomniany sklep.

Oprogramowanie cStore, jest narzędziem, które od użytkowników zbiera wiele pochwał. W jego przypadku należy docenić prostotę obsługi, szeroko rozbudowane menu statystyk, możliwość zarządzania kategoriami produktów i bazą danych zawierającą producentów i dostawców, a także wiele innych, ciekawych funkcji.

Ogromnym plusem jest też możliwość przygotowania grafiki dla konkretnego sklepu internetowego. Zakładając sklep, nie musisz się martwić o to jak będzie wyglądał. Korzystając z oprogramowania cStore możesz zlecić to specjalistom.

Warto też docenić kompatybilność tego oprogramowania z innymi systemami sprzedaży. Wśród nich można wymienić porównywarki cen (Nokaut.pl; Ceneo.pl; Skapiec.pl; ToTu itd.), oprogramowanie finansowo – magazynowe (Subiekt, Symfonia, Enova itd.) a także hurtownie (Action, Hama, Azymut itd.).

Wadą tego silnika jest niezbyt ciekawie wyglądający panel administracyjny. Wprawdzie posiada on wszystkie narzędzia niezbędne do obsługi naszego sklepu, jednak nie jest on w pełni przejrzysty i często zdarza się, że wyszukanie konkretnej funkcji może nam chwilę zająć.

Podsumowując, oprogramowanie to jest dobre dla osób początkujących w handlu internetowym. Nie oznacza to jednak, że silnik ten nie jest w pełni profesjonalny. Posiada on szereg zaawansowanych funkcji, pomocnych w kierowaniu nawet najbardziej rozbudowanym sklepem. Jego cena również nie jest zniechęcająca, wraz ze wsparciem graficznym, winna ona wynosić około 2000 złotych.

Zobacz również