•   Poniedziałek, 15 lipca 2024
Platformy sklepowe

Platforma handlowa RedCart

Oparcie swojego sklepu internetowego na firmie Redcart to sprawa dosyć skomplikowana. Nie chodzi tu wcale o jakieś problemy natury technicznej (choć one się pojawiają). Chodzi tu głównie o różnicę pomiędzy ofertą producenta tego oprogramowania a tym co mówią o nim klienci.

Oferta Redcart brzmi bardzo zachęcająco. Na początek jesteśmy informowani o tym, że oprogramowanie to posiada bardzo prosty w obsłudze panel administracyjny (dostępny również dla kilku sklepów jednocześnie). Oprócz tego producent informuje nas, że oprogramowanie to jest dostępne w kilku wersjach językowych (polski, niemiecki, czeski, angielski) i co więcej – również na urządzenia mobilne. Warto też dodać, że Redcart oferuje rozbudowane wsparcie techniczne a także możliwość zespolenia swojego sklepu z serwisem Allegro, czy też z hurtowniami.

Producent oprogramowania Redcart informuje nas również o tym, że wraz z jego oprogramowaniem uzyskujemy dostęp do wewnętrznego systemu rozliczeniowego w postaci programu do rozliczania faktur, a także do nowoczesnego systemu magazynowego.

Jak informuje producent, Redcart wygląda bardzo ciekawie od strony graficznej. Duża ilość szablonów, projekty dostosowane do specyfikacji strony a także możliwość zastosowania własnych, autorskich projektów to spora zaleta w nowoczesnym, wyróżniającym się sklepie internetowym.

Niestety, wśród użytkowników opinie nie są już tak zadowalające. Wielu z nich podkreśla, że Redcart ma sporo wad – od problemów w komunikowaniu się z administratorami, aż po braku płynnej współpracy z allegro. Szczególnie mają oni tu na myśli trudności w szybkim udostępnianiu produktów z Allegro w swoim sklepie internetowym. Czasami czas ten wydłuża się nawet do kilkunastu godzin.

Zobacz również