•   Poniedziałek, 20 maja 2024
Platformy sklepowe

Sote - idealne oprogramowanie dla ciebie

Szukasz odpowiedniego silnika do swojego sklepu internetowego? Szukasz wygodnego systemu, który można dostosować do Twoich potrzeb? Sprawdź, czy system Sote jest idealny dla Ciebie...

Sote oferuje Ci bardzo prosty w obsłudze panel użytkownika. Nie musisz godzinami zagłębiać się w instrukcję użytkownika. Gdy się zalogujesz, przed Twoimi oczami pojawi się prosty w obsłudze panel, w którym dodawanie produktów i zarządzenie nimi jest niezwykle proste.

Oprogramowanie to daje Ci też ogromne możliwości jeśli chodzi o grafikę. Wprawdzie za darmo możemy skorzystać wyłącznie z szablonów, jednakże i tak są one bardzo atrakcyjne graficznie. Jeśli chcemy coś bardziej ambitnego – możemy wybrać projekt indywidualny. Jego koszt w tym przypadku waha się od 100 do 2790 złotych.

Sote oferuje również szereg dodatków do sklepu. Niektóre z nich, tak jak np. Google + są darmowe. Za inne niestety trzeba zapłacić.

Sote posiada też zainstalowany system FastCache. Dzięki niemu otwarcie strony odbywa się nawet 100 razy szybciej. Niestety, tak duża wartość nie jest raczej do sprawdzenia przez zwykłego użytkownika.

Warto również docenić fakt, że oprogramowanie to integruje się z Facebookiem, Allegro i porównywarkami cen. Niestety, za integrację z FB musimy zapłacić. Sote niestety nie integruje się z hurtowniami.

Jeśli chodzi o płatności, platforma ta nie obsługuje płatności przy pomocy karty kredytowej. Z kolei z szybkimi płatnościami jest jak najbardziej kompatybilna. Razić w oczy może też brak wsparcia dla Poczty Polskiej. Na szczęście program ten obsługuje wysyłkę towarów przy pomocy firm kurierskich. W Sote nie będziemy też mogli drukować własnych dokumentów fiskalnych, co może sprawiać pewne trudności.

Zobacz również