•   Niedziela, 23 czerwca 2024
Przesyłki i dostawa

Dostawa przesyłki w weekendy

Posiadasz własną firmę? Jeśli tak, to jak to przystało na dzisiejsze czasy, oprócz zwykłego sklepu, posiadasz także internetowy. Dzięki temu, Twoim klienci nie muszą się ograniczać do tych miejscowych, którzy maja blisko do twojego sklepu. Mając sklep internetowy, możemy także posiadać takich klientów, którzy pochodzą nie tylko z całej polski, ale także z zagranicy. Jeśli tylko ktoś z innego kraju będzie zainteresowany Twoimi produktami, to wystarczy, że będziesz posiadał twoją stronę zarówno w języku polski jak i angielskim. Niekiedy jednak, wystarczy tylko polski, ponieważ naszych rodaków, poza granicami kraju jest mnóstwo. Jeśli taka osoba składałaby zamówienie, to wcale nie potrzebuje tłumaczenia na ten język, w który w danym kraju, w którym przebywa, jest uznawany za urzędowy.

Jeśli chcesz zadowolić swoich klientów, nie tylko pod względem produktów, ale także fachowego dostarczania przesyłek, to musisz wybrać takie sposoby dostawy, które będą miały odpowiednio wysoki standard. Nie możemy decydować się na dostawcę, który nie dotrzymuje terminów, a paczki od niego dochodzą nie w tym czasie, co trzeba. Przez taka firmę, możesz stracić wielu klientów, którzy nie będą się chcieli denerwować za każdym razem jak będą na nią czekać. Jet to dla ciebie niekorzystne, gdyż nie skorzystają oni więcej z twojej oferty i będą woleli iść do konkurencji, która zapewni im o wiele lepsze warunki dostawy.

Jeśli oprócz dużych przedmiotów, posiadasz w swojej ofercie także te, które są nieco mniejsze, to warto dać możliwość swoim klientem, wysyłali niektórych produktów zwykłym listem ekonomiczny, poleconym czy też priorytetem. Dzięki temu, jeśli będą chcieli coś zamówić, to nie zrezygnują z tego z powodu ceny, jaka im wyjdzie wraz z przesyłką. Zwykły list za 3 złote, musi się znaleźć w takim przypadku w ofercie, inaczej nie damy rady sprzedać tych przedmiotów, które są mniejsze.

Pełne zadowolenie

Dbając o komfort klientów, warto także posiadać możliwość wysyłki produktów w sobotę. Jest to ważne, ponieważ niekiedy zdarza się, że ktoś zamawia produkt na ostatnią chwilę, a jest to prezent dla bliskiej osoby, która ma w niedzielę urodziny. W takim przypadku, jeśli poratujesz ją z kłopotu, to możesz być pewien, że na pewno do Ciebie wróci po następne zakupy. Dostawa w weekendy, jest możliwa zazwyczaj w firmach kurierskich oraz innych, które mają takie usługi w swojej ofercie. Posiadając u siebie także możliwość wykażesz się nie tyko nowoczesnością, ale elastycznością dla klientów. 

Zobacz również